WeTransfer

WeTransfer dla Android

Bezproblemowy sposób udostępniania zdjęć i filmów z systemu Android

WeTransfer to aplikacja na Androida, która umożliwia wysyłanie do 10 GB zdjęć i filmów do znajomych za pośrednictwem poczty e-mail.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetnie wyglądający interfejs użytkownika
  • Bardzo prosty do przesłania
  • Wyślij do 10 GB zdjęć lub filmów

Wady

  • Wymagane więcej opcji wyboru obrazu

WeTransfer to aplikacja na Androida, która umożliwia wysyłanie do 10 GB zdjęć i filmów do znajomych za pośrednictwem poczty e-mail.

Jak działa WeTransfer?

Aplikacja WeTransfer działa na tej samej zasadzie co usługa internetowa WeTransfer . Chodzi o to, aby wybrać zdjęcia i pliki wideo, które chcesz wysłać, i wpisać adres e-mail, do którego chcesz je wysłać.

WeTransfer wysyła następnie adresatowi wiadomość e-mail z linkiem na adres miejsca, do którego pliki zostały przesłane. Następnie klikną ten link, aby pobrać obrazy lub wideo na swój komputer lub smartfon.

Jest to szybsza alternatywa dla przesyłania do folderu publicznego na Dropbox lub Dysku Google, a następnie udostępnienia linku z kimś. Oczywiście jest to znacznie bardziej praktyczne niż udostępnianie zdjęć pojedynczo lub w małych grupach za pośrednictwem poczty e-mail w aplikacji Zdjęcia z systemu Android.

Aplikacja obsługuje do 10 GB na transfer, ale jeśli zdecydujesz się na subskrypcję usługi WeTransfer Plus, otrzymasz dodatkowe miejsce na dane, a także inne korzyści, takie jak możliwość prowadzenia rejestru przelewów.


Przesyłanie plików nigdy nie było tak eleganckie


Przesyłanie plików za pomocą WeTransfer jest tak proste, jak to tylko możliwe, dzięki ultra minimalistycznemu interfejsowi użytkownika. Filmy i zdjęcia z rolki z aparatu są wyświetlane jako miniatury i po prostu wybierasz te, które chcesz wysłać, dotykając ich. Możesz wyświetlić podgląd obrazu lub rozpocząć odtwarzanie wideo przez długie naciśnięcie miniatury. Obrazy są pogrupowane według miesięcy i można przewinąć listę poprzednich miesięcy, dotykając nazwy miesiąca.

WeTransfer to prawdopodobnie najpiękniejszy sposób wysyłania plików do kogoś. Podobnie jak wersja online, aplikacja wykorzystuje wspaniałe zdjęcia w interfejsie użytkownika, wyświetlając je jako obrazy tapet, podczas gdy czekasz na przesłanie i przesłanie plików.

Jest to atrakcyjny system, przyznawany, ale czasami aplikacja wydaje się nieco zbyt uproszczona. Nie ułatwia to wyboru wielu obrazów do wysłania, ponieważ musisz dotknąć każdego z nich osobno palcem. Byłoby miło móc użyć gestu wstrzymania i przytrzymania, aby wybrać wiele obrazów.

Podobnie nie ma opcji Wybierz / Odznacz wszystkie opcje ani opcji wyboru wszystkich zdjęć z określonego miesiąca.

Idealny do wysyłania dużych plików

Jeśli chcesz wysłać wiele plików lub dużych plików do kogoś z Androidem, WeTransfer jest idealny. Obsługuje do 10 GB zdjęć i filmów - i wygląda wspaniale!

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na android

WeTransfer

Download

WeTransfer 1.0.7

Opinie użytkowników o WeTransfer

Sponsorowany×